Δευτέρα, 07/10/2024
anakem728x90

Στις καθυστερήσεις ισοφάρισε ο ASTERAS B' AKTOR

Με γκολ του Okoh στις καθυστερήσεις ο ASTERAS B' AKTOR ισοφάρισε τα Χανιά για το τελικό 1-1 σε αγώνα που διεξήχθη στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League 2.

Οι κιτρινομπλέ έχασαν την ευκαιρία να προηγηθούν στο 10', όταν ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων απέκρουσε την εκτέλεση πέναλτι του Κωστέα. Τα Χανιά μάλιστα προηγήθηκαν στο 26' με γκολ που σημείωσε ο Κόλα.

Ο ASTERAS B' AKTOR προσπάθησε για την ισοφάριση και δημιούργησε ευκαιρίες κυρίως με τον Okoh, ο οποίος τελικά ήταν κι εκείνος που ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με κεφαλιά, μετά από εκτέλεση κόρνερ από τα δεξιά.